Rada Dzielnicy
O Śródmieściu
Statystyki


Wszystkie wizyty: 20781
Dzisiaj: 286

Inne
Bodżet Obywatelski
10.10.2017

Rada Dzielnicy Śródmieście zwraca się z prośbą do wszystkich państwa zamieszkujących w rejonie śródmieścia o pomoc w realizacji projektu złożonego do budżetu obywatelskiego na rok 2018.

W związku z licznymi interwencjami mieszkańców dotyczącymi Ogródka Jordanowskiego przy ul. Berka Joselewicza złożyliśmy projekt dotyczący jego modernizacji. Oprócz nowych urządzeń do ćwiczeń gimnastycznych, głównym celem projektu jest zainstalowanie czterech kamer monitorujących cały obszar ogródka, podłączonych do Straży Miejskiej i policji. Wierzymy, ze przyczyni się to do znacznej poprawy bezpieczeństwa przebywających na ogródku dzieci, młodzieży i dorosłych, a także wyeliminowania niepożądanych zachowań i zagrożeń związanych ze spożywaniem alkoholu i innych używek.

Dokładny opis projektu jest dostępny na stronie „sanok.pl/budżet obywatelski 2018/”

Bardzo prosimy o głosowanie na nasz projekt, w terminie od 9 do 20 października 2017r Głosy można oddawać elektronicznie na stronie Urzędu Miasta oraz osobiście w sali konferencyjnej Urzędu Miastasiedzibie Rady Dzielnicy przy kasie basenu krytego MOSiR, kasie SDK oraz wypożyczalni głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej.

 

Przewodnicząca
 Rady Dzielnicy Śródmieście
Anna Demkowska 
dodał: admin Komentarzy [0]

Zobacz także
Ankieta
Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta

Polecamy
<IMG SRC="nonflash.gif" width=150 height=60 BORDER=0>

Newsletter

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres mailowy.

All copyright 2009 SANOK-SRÓDMIEŚCIE

realizacja : Artur Zimoń