Rada Dzielnicy
O Śródmieściu
Statystyki


Wszystkie wizyty: 3601
Dzisiaj: 223

Inne
JARMARK IKON - Informacja dla wystawców
02.07.2007

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszam do udziału w imprezie plenerowej: „Jarmark I-kon” w Sanoku.
Urząd Miasta w Sanoku organizuje w trzecią niedzielę lipca, tj. 22.07.2007 r. uliczną imprezę ple-nerową adresowaną do turystów i mieszkańców regionu pod nazwą "Jarmark Ikon". W swym zamie-rzeniu impreza ma promować w ogólnopolskiej skali twórców i rękodzielników z Podkarpacia, Bieszczadów i Sanoka. Zapro-szenie przyjęli twórcy ikon oraz sanockie, bieszczadzkie i pod-karpackie pracownie ikon.


Zapowiedzieli w nim udział także artyści ludowi i rzemieślnicy z Sanoka, gminy i powiatu sanockiego, Bieszczadów i całego Podkarpacia, w tym garncarze, kowale, koronkarze, wytwórcy przedmiotów z drewna i wikliny. Na jarmarku mają stanąć także stragany pszczelarzy i sprzedawców wyrobów z wosku, rzeź-biarzy, malarzy, producentów oryginalnej biżuterii i ozdób oraz osób serwujących domowe wypieki.

Impreza ma stanowić dopełnienie istniejącego od dziesięciu już lat „Szlaku Ikon” i Muzeum Ikon w Sanoku, będących jednymi z największych magnesów, w oczach turystów, odwiedzających Podkarpacie. „Jarmark Ikon” stanowić więc będzie swoistą promocję tych niewątpliwych atrakcji i produktów turystycznych Podkarpacia.
Pragniemy, aby przedsięwzięcie, którego uzupełnieniem będą konkursy, parady i koncerty uliczne, zaangażowała się telewizja publiczna, radio publiczne i prasa. Impreza ma szansę wpisać się w kalendarz najważniejszych wydarzeń wakacyjnych dla turystów nie tylko z Polski, ale również z Unii Europejskiej.

Liczymy, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowa-niem.

Wszystkich chętnych wystawców prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 0134652828 oraz Wojciech Pajestka 013 46 52 876 lub 504 137 914.

Stoiska wystawcy organizują we własnym zakresie, miasto natomiast udostępnia nieodpłatne miejsce wystawiennicze.

UM SANOK
dodał: Wojciech Pajestka Komentarzy [0]

Zobacz także
Ankieta
Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta

Polecamy
<IMG SRC="nonflash.gif" width=150 height=60 BORDER=0>

Newsletter

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres mailowy.

All copyright 2009 SANOK-SRÓDMIEŚCIE

realizacja : Artur Zimoń