Rada Dzielnicy
O Śródmieściu
Statystyki


Wszystkie wizyty: 23698
Dzisiaj: 92

Inne
KONKURS FOTOGRAFICZNY
01.09.2010

Bieszczadzki Park Narodowy organizuje konkurs dla młodych fotografów pt. „Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny”.

Konkurs kierowany jest do osób w wieku 13-21 lat i zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach tematycznych: (...)Konkurs kierowany jest do osób w wieku 13-21 lat i zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach tematycznych:
I. Rośliny i grzyby, II. Zwierzęta, III. Krajobraz.

Termin nadsyłania prac upływa 30 września 2010 r. (data wpłynięcia do sekretariatu).

Przedsięwzięcie to jest realizowane pod Patronatem Honorowym Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska Głównego Konserwatora Przyrody Pana Janusza Zaleskiego oraz Patronatem Artystycznym Związku Polskich Fotografów Przyrody. Głównym Sponsorem przedsięwzięcia jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Efektem końcowym będzie wystawa pokonkursowa wraz z katalogiem, która będzie prezentowana w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych oraz w innych, zainteresowanych wystawą, ośrodkach edukacyjno-muzealnych Parków Narodowych w Polsce. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej Bieszczadzkiego Parku Narodowego pod linkiem:
http://www.bdpn.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=701&Itemid=1

Źródło: BdPN

dodał: admin Komentarzy [1]

Zobacz także
Ankieta
Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta

Polecamy
<IMG SRC="nonflash.gif" width=150 height=60 BORDER=0>

Newsletter

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres mailowy.

All copyright 2009 SANOK-SRÓDMIEŚCIE

realizacja : Artur Zimoń