Rada Dzielnicy
O Śródmieściu
Statystyki


Wszystkie wizyty: 25033
Dzisiaj: 183

Inne
Rusza powtórka z WOS do matury
06.04.2010

Kolejny raz Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowało bezpłatny kurs internetowy z wiedzy o społeczeństwie dla maturzystów. Eksperci CEO opracowali dziesięć nowych arkuszy powtórzeniowych, które pomogą Wam w powtórce do egzaminu dojrzałości, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Rejestracja już ruszyła! (...)Kurs prowadzony przez CEO cieszy się ogromną popularnością wśród maturzystów. Na specjalnym serwisie internetowym czekają na Was zestawy powtórzeniowe składające się z przykładowych zadań maturalnych, testy wyboru, ćwiczenia analizujące wyniki badań społecznych oraz teksty źródłowe. Każdy uczestnik otrzymuje drogą mailową informację zwrotną o swojej pracy od konsultanta.

Uczestnictwo w kursie pozwala usystematyzować wiedzę, zapoznać się z wymaganiami maturalnymi oraz sprawdzić stopień przygotowania do egzaminu, do którego zostały niecałe dwa miesiące. W tym roku na zarejestrowanych uczestników czekają także indywidualne konsultacje z doradcą, który drogą mailową będzie odpowiadał na pytania, wskazywał przydatne źródła oraz wspólnie z Wami poszukiwał możliwych sposobów interpretacji budzących wątpliwość zagadnień.

Ponadto na stronie kursu zapoznacie się ze standardami wymagań egzaminacyjnych, zeszłorocznymi arkuszami egzaminacyjnymi wraz z kluczem punktowania oraz zestawami powtórzeniowymi z ubiegłych edycji.

Rejestracja już ruszyła – aby dołączyć do kursantów uzupełnij formularz zgłoszeniowy.

Kurs jest całkowicie bezpłatny i będzie trwać aż do 6 maja!

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę: http://www.ceo.org.pl/portal/epio_dokument?docId=54629

Źródło: www.ko.rzeszow.pl
dodał: admin Komentarzy [0]

Zobacz także
Ankieta
Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta

Polecamy
<IMG SRC="nonflash.gif" width=150 height=60 BORDER=0>

Newsletter

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres mailowy.

All copyright 2009 SANOK-SRÓDMIEŚCIE

realizacja : Artur Zimoń