Rada Dzielnicy
O Śródmieściu
Statystyki


Wszystkie wizyty: 20059
Dzisiaj: 29

Inne
Sanocki Ekonomik w nowej szacie już niedługo
26.03.2010

Rada Powiatu w Sanoku w obecnej kadencji realizuje wiele zadań. Remontowane są drogi, udzielana pomoc dla szpitala. Nikt jednak nie zapomniał o szkołach i innych placówkach oświatowych. Dowodem na to jest ZS nr 1 w Sanoku (Ekonomik). W ostatnich dniach rozpoczął się kolejny etap modernizacji. Rosnące w górę rusztowania wyraźnie wskazują na to, iż kolejny budynek w grodzie nad Sanem otrzyma nową elewację wraz z dociepleniem. Koszt prac to ok. 500 tys. zł. (...)Przypomnijmy naszym czytelnikom, "jak to z Ekonomikiem było". W roku 2007 radni rady powiatu zdecydowali o remoncie dachu. Został on wykonany w następnym roku za 210 tys. zł. W roku 2009 nikt nie miał wątpliwości, że należy odnowić sanitariaty (109 tys. zł), odwodnić budynek (209 tys. zł) oraz wymienić okna (201 tys. zł).

Czy wszystko w sanockiej oświacie ponadgimnazjalnej zostało już zrobione? Na pewno jeszcze nie.
Najpilniejsze zadania do wykonania to:
- remont dachów w RCRE w Sanoku (ul. Stróżowska),
- termodernizacja budynków ZS nr 3 (dawne ZST przy ul. Stróżowskiej) i ZS nr 4 (Budowlanka) w Sanoku,
- remont dachu i wymiana okien w ZS nr 2 (mechanik) w Sanoku.

To najważniejsze zadania. Innych jest jeszcze tak dużo. Niestety, nie wystarczy czasu, by w tej kadencji samorządu powiatowego wykonać wszystko. Przecież nasi następcy muszą się także wykazać rzetelną pracą dla dobra innych.

Dobry gospodarz nie zaczyna budowy domu "od dymu z komina", tylko kładzie "solidne fundamenty". Tak też uczynili radni powiatu sanockiego i konsekwentnie realizują swoje zadania wynikające z obowiązku. To społeczeństwo dało im mandat zaufania i z tego mandatu już wkrótce wszystkich rozliczy.
(TN)dodał: admin Komentarzy [1]

Zobacz także
Ankieta
Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta

Polecamy
<IMG SRC="nonflash.gif" width=150 height=60 BORDER=0>

Newsletter

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres mailowy.

All copyright 2009 SANOK-SRÓDMIEŚCIE

realizacja : Artur Zimoń