Rada Dzielnicy
O Śródmieściu
Statystyki


Wszystkie wizyty: 40751
Dzisiaj: 841

Inne
Remont ul. Okulickiego
23.09.2009

Na plac budowy weszli ludzie, wjechały maszyny. Mowa tu o tym, że rozpoczął się remont ul. Okulickiego. Wprawdzie nie jest to ulica "Śródmieścia", jednak o tym z radością i nie mniejszą satysfakcją informujemy. Ulica Okulickiego to bardzo ważny ciąg komunikacyjny z Sanoka (Dąbrówka) w kierunku Bukowska. Właścicielem drogi jest powiat sanocki.(...)Zostanie wyremontowany odcinek ok. 4 km - od przejazdu kolejowego do mostu w Markowcach. Tym samym Sanok i Sanoczek (Gmina Sanok) otrzymają drogę z nową nawierzchnią (umocnioną i poszerzoną) i utwardzonymi poboczami.

Kolejna dobra decyzja Zarządu Powiatu Sanockiego i radnych Rady Powiatu Sanockiego. Oni nie myślą, czy "koszula bliższa ciału". Oni działają dla dobra wspólnego.

Przypomnijmy, że projekt remontu drogi został zgłoszony do RPO. Zarząd Województwa Podkarpackiego przyznał dofinansowanie w kwocie 2 600 948,32 zł. Ogólny koszt zadania został wyceniony na 3 715 640, 47 zł. Oprócz dofinansowania w kosztach partycypują powiat i miasto.dodał: admin Komentarzy [1]

Zobacz także
Ankieta
Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta

Polecamy
<IMG SRC="nonflash.gif" width=150 height=60 BORDER=0>

Newsletter

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres mailowy.

All copyright 2009 SANOK-SRÓDMIEŚCIE

realizacja : Artur Zimoń