Rada Dzielnicy
O Śródmieściu
Statystyki


Wszystkie wizyty: 20067
Dzisiaj: 37

Inne
Miejsca godne nazwania
01.11.2008

Ponownie powracamy na naszej stronie internetowej do tematu związanego z propozycją nadania nazwy dla dwóch tak bardzo reprezentacyjnych miejsc w Sanoku, jakimi są: odremontowany plac z pomnikiem Tadeusza Kościuszki oraz plac stanowiący wejście do parku od strony ul. Mickiewicza. W sprawie podję-cia inicjatywy nadania nazw tym miejscom zwróciliśmy się do pani Janiny Sadowskiej - przewodniczącej Rady Miasta Sanoka, oraz do pana Wojciecha Blecharczyka - burmistrza Miasta Sanoka. (...)

Przypomnijmy, że o tej propozycji jednego z mieszkańców Sanoka pisaliśmy w lipcu br., obszerne fragmenty listu w tej sprawie opublikowała kilka miesięcy temu jedna z sanockich gazet.

Te dwa miejsca, o których piszemy powyżej, na pewno zasługują na jeszcze godniejsze potraktowanie. Myśleliśmy, że uroczystości związane z 90. rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę, a obchodzone jak co roku w dniu 11 listopada, odbędą się już np. na Placu Wolności lub na Skwerze Tadeusza Kościuszki. Nic takiego jak widać miejsca mieć nie będzie. Szkoda.

Mimo to, podejmujemy nadal incjatywę, by reprezentacyjne miejsca w Sanoku miały swoje nazwy. Ostateczną decyzję pozostawiamy radnym miasta Sanoka.
TN

dodał: admin Komentarzy [1]

Zobacz także
Ankieta
Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta

Polecamy
<IMG SRC="nonflash.gif" width=150 height=60 BORDER=0>

Newsletter

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres mailowy.

All copyright 2009 SANOK-SRÓDMIEŚCIE

realizacja : Artur Zimoń