Rada Dzielnicy
O Śródmieściu
Statystyki


Wszystkie wizyty: 20064
Dzisiaj: 34

Inne
II LO w Sanoku oczekuje na halę sportową
26.10.2008

Na posiedzeniu Zarządu Powiatu prze-wodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Turystyki Rady Powiatu Sanockiego zgłosił wniosek o zabezpieczenie w przyszłym roku budżetowym niezbę-dnych środków na wykonanie projektu budowy hali sportowej przy II LO w Sanoku. Wniosek został przyjęty. (...)

Przypomnijmy, że prawie dwa lata temu Starosta Sanocki ogłosił budowę hali sportowej przy II LO w Sanoku jako zadanie priorytetowe w obecnej kadencji. Starostwo Powiatowe w Sanoku, jak pewnie każde inne starostwo, nie posiada nadmiaru środków finansowych. Jednak słowo się rzekło i czas powrócić do tego zadania.

II LO w Sanoku nie posiada sali gimnastycznej z prawdziwego zdarzenia, ma najgorsze zaplecze sportowe ze wszystkich szkół pnadgimnazjalnych w powiecie sanockim, choć wyniki sportowe w województwie podkarpackim ma te z najwyższej półki.

W styczniu roku 2010 odbędzie się ostatni nabór wniosków pn. "Infrastruktura oświatowa". Będzie to chyba ostatnia szansa, by ubiegać się o środki unijne w latach 2008-2013. Z tej szansy należy skorzystać.


dodał: admin Komentarzy [1]

Zobacz także
Ankieta
Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta

Polecamy
<IMG SRC="nonflash.gif" width=150 height=60 BORDER=0>

Newsletter

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres mailowy.

All copyright 2009 SANOK-SRÓDMIEŚCIE

realizacja : Artur Zimoń