Rada Dzielnicy
O Śródmieściu
Statystyki


Wszystkie wizyty: 111109
Dzisiaj: 2231

Inne
List Zarządu Dzielnicy "Śródmieście"
05.06.2008

Zarząd Dzielnicy Śródmieście
Sanok 2008-05-28

Pan
Burmistrz Miasta Sanoka
Mgr Wojciech Blecharczyk

Zwracam się do Pana imieniem Zarządu naszej Dzielnicy o rozważenie takiego postulatu, jaki pojawia się często od mieszkańców i zmotoryzowanych. (...)


Otóż w miejscu, gdzie obecnie trwają prace nad połączeniem instalacji kanalizacyjnej z ulicy Feliksa Gieli ku ulicy Sienkiewicza, stale parkują samochody osobowe. Teren obok nasypu pod kino jest nieutwardzony. Wody opadowe wypłukują ziemię, żwir, niosą osad na ulicę. Musi ona być z tego powodu częściej niż inne zamiatana mechanicznie.

Wydaje się być rozsądnym, aby kończąc prace nad uporządkowaniem tego terenu po pracach ziemnych wybrać część ziemi, podsypać tłuczniem i zaasfaltować ten prowizoryczny parking.

Fakt. Jest to praca doraźnie załatwiająca problem. Po sprzedaniu działki i zainwestowaniu na niej, może się to okazać mało uzasadnione. Ale ile może trwać taka sytuacja nikt nie jest w stanie przewidzieć. Dlatego uważamy, że choć jest to tymczasowe rozwiązanie, warte jest analizy. Jednocześnie apelujemy o przeniesienie znaku zakazu na przeciwległy chodnik od strony lewej patrząc w dół ulicy, vis a vis środkowego bloku SM Śródmieście. Pozwoli to zaparkować bez przeszkód po prawej stronie, a Straży Miejskiej ułatwi działalność, i skierowani zostaną na inne bardzo newralgiczne pola.

Wyrażam przekonanie, że jest ten temat wart uwagi, zwłaszcza, że parkuje tam sporo aut po zlikwidowaniu parkowania na ulicy Kościuszki, a parking ten jest licznie odwiedzany przez gości naszego miasta.

Z wyrazami szacunku
Przewodniczący Zarządu
Dzielnicy Śródmieście
/-/ Jan Wydrzyński
dodał: admin Komentarzy [1]

Zobacz także
Ankieta
Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta

Polecamy
<IMG SRC="nonflash.gif" width=150 height=60 BORDER=0>

Newsletter

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres mailowy.

All copyright 2009 SANOK-SRÓDMIEŚCIE

realizacja : Artur Zimoń